Hakkımızda

Siberasist, 2016 yılında Türkiye’nin siber güvenlik konusunda gelişimine katkıda bulunmak; sektörde eksik gördüğü alanların doldurulmasını sağlamak amaçlı kuruldu.

20 yıllık sektör tecrübesine sahip firmalar grubumuzun bu ekiple kurguladığı Siberasist kadrosu, kazandığı bilgi birikim ve tecrübeyi müşterilerimize en iyi şekilde aktarmak üzere bir araya getirildi. KVKK ve 5651 kanunlarına uygunluğu işletmelere sağlayabilmek için yepyeni bir anlayışla donandı ve hukuk departmanımızla birlikte senkronize oldu.

Hedefimiz yasaların gerekliliklerinin işletmelere teknik tarafta da anlatılarak, uygun ve gerekli noktalarda tedbirlerin alınmasını sağlamaktır. Öneri ve tavsiye niteliğinde teknik çözümler sunan siber danışmanlarımızın temel vazifesi, firma yapısına en uygun çözümü tavsiye edebilmek, öte taraftan da hukuk danışmanını tatmin edebilmektir.

KVKK uyum danışmanlığı sürecinin doğru algılanıp, doğru hayata geçirilebilmesinin anahtarı olan iki danışmanının da aynı dilden konuşabilmesini sağlayacak ekibimiz; Türkiye’de bu konuda lider ve en güvenilir kuruluş olmaya adaydır.