Biz Kimiz?

Serap Günal

GENEL MÜDÜR

İlk ve orta öğrenimini Uşak’ta Uşak Anadolu Lisesi’ni bitirerek tamamlayan Serap Günal, İTÜ Makine Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümünü bitirdi. İş hayatına 1996 yılında Sun Tekstil Kalite Sorumlusu olarak başladıktan sonra, bir süre Yalteks Yalıtım Malzemeleri firmasında Toplam Kalite Sorumlusu olarak çalıştı. Bu iş deneyiminden sonra ise kariyerini sürdüreceği bilişim sektörüne 2000 yılında 64K Bilgisayar ve Reklamcılık Ltd. Şti.’de Genel Müdür olarak başladı. Bu firmadaki görevinde veri kurtarma alanındaki çalışmalarının yanı sıra antivirüs programları alanında ses getiren projelere imza attı. 2006 yılında ise bugün sektörün öncü ve lider firması Veri Kurtarma Hizmetleri’nin kurucu ortağı oldu. Bu görevinin yanı sıra 2009 yılından itibaren de Veri Kurtarma Hizmetleri Ltd.’nin Genel Müdürlüğü ve yine kurucu ortağı olduğu Siberasist A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevlerini başarıyla sürdürmektedir. İş hayatındaki başarısının yanı sıra, sürekli öğrenim ve gelişime önem veren Serap Günal, başta Acelab ve Seagate gibi sektörün küresel firmalarının düzenlemiş olduğu, bu alanda yurt içi ve yurt dışı birçok eğitime katılmıştır. Evli ve iki çocuk annesi Serap Günal bilişim firmalarına, son kullanıcılara ülke çapında eğitimler vermektedir.

Siber Danışmanlar

20 yıllık deneyim ve bilgi alt yapısına sahip bir siber danışman kadrosuna sahibiz. Sektörde iyi bilinen tüm marka ve model siber güvenlik ürünlerine hakim, avantaj ve dezavantajlarını bilen, uygulama tecrübesi çok, güvenilir insanlardan kurulu kadromuz bizi tercih edilir bir ekip kılmaktadır. Ekibimiz, hukuk danışmanlarımızla kanun kapsamında aynı dili konuşur ve ortak hedefe birlikte yürürler.

Hukuk Danışmanları

KVKK ve 5651 konularında çok sayıda uygulama tecrübesine sahip avukat kadromuz sayesinde hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Hukuki yaptırımların firmalara uygulanması esnasında ilgili personelin eğitimi ve konuya adaptasyonu en verdiğimiz hususların başında gelir. Başından sonuna sürece dahil edilirler ve keyifle katkıda bulunmaları sağlanır.

Teknik donanım ve yazılımlarla desteklenecek işleyiş, hukuk danışmanlarımızca da kontrol edilebilir. Kanuna uygunluğun ve gerekliliğin siber tarafta karşılığına hakim bir hukuk kadromuzun olması, bizi tercih edilir kılmaktadır.